Главная > Блог > Про мене

Про мене

19 років тому почалося моє життя в професії майстер манікюру, упускаю той момент, що насправді ще з 7 років мене стали дуже вражати походи в салони краси з родичами, де я з великою цікавістю спостерігала за роботою перукарів і манікюрниць. Після тих походів я відпрацьовувала «отримані знання» на собі – випрошуючи у подарунки на свята манікюрні набори та леза діда… але зараз не про це.

З моменту відвідування курсів манікюру, я підсвідомо розуміла, що я маю дуже багато цілей!
Якось відразу я зрозуміла, що досконалість та пізнання цієї професії буде сенсом мого життя. Відчуваючи в собі сили та талант, я пішла на роботу тільки в елітний салон міста і завойовувала серця «дорогих клієнтів», для них я розвивалася і прагнула виконати будь-яку примху на високому рівні!» І ось один раз, під час обслуговування, моя клієнтка , гортаючи нігтьові журнали, вибираючи собі дизайн, сказала, що мої роботи перевершують і настав час тобі самій виходити у світ… Вона ж і наполягла на участі в конкурсі, про який ми дізналися з журналу. Я дуже боялася і сумнівалася, але завдяки її підтримці я змогла! Мені пощастило потрапити до школи, яка виховує чемпіонів… Мені пощастило познайомитися з викладачем, яка вірила в мене, штовхала вперед, і кожне тренування з нею закінчувалося перемогою!

І мене забрав конкурсний рух! І ще й ще я вдосконалювалася з найкращими викладачами України! І кожен крок мав результат!

Останні 15 років я працюю інструктором – викладачем у навчальному центрі “Студія Мистецтв Світлани Мудракової”, де навчаю сучасним технологіям моделювання та дизайну нігтів. Також проводжу майстер-класи та семінари на виставках, проводжу доповіді у конференцзалах, співпрацюю та проводжу навчання в інших навчальних центрах, пишу статті та технології для журналів з нігтьової естетики.

10 років мої випускники беруть участь у Чемпіонатах України та Чемпіонатах Світу і кожен із них завойовує призові місця! За останні ріки у нас сформувалася конкурсна команда – і ми сильні! Пишаюсь, що мій почерк моделювання надають нігтьові школи різних міст. Завжди ставлю цілі і своєю завзятістю та працею досягаю їх!

Каждое новое достижение имеет девиз:
“И это только начало“!
Есть вопросы?
Приходи на консультацию и
узнай чего ты сможешь достичь
после обучения имено у нас