Главная > Новини > 1 червня у Черкасах відбувся грандіозний семінар з дизайну нігтів

1 червня у Черкасах відбувся грандіозний семінар з дизайну нігтів

1 червня у Черкасах відбувся грандіозний семінар з дизайну нігтів, який зібрав найкреативніших та найпрогресивніших майстрів манікюру з Черкас, Канева, Умані, Сміли, Звенигородки, Шполи та інших районів!

Організатором заходу виступила Студія Мистецтв Світлани Мудракової, на запрошення якої люб’язно погодились приїхати керівник навчального центру «Академія Денисенка» Олена Агєєва та креативний нейл-дизайнер, інструктор міжнародного рівня Тетяна Ісакова (м.Дніпропетровськ). На семінарі Тетяна Ісакова демонструвала моделювання форми нігтів EDGE – яка є авторською розробкою та візитною карткою «Академії Денисенків», та презентувала матеріали «Reforma». Зала завмирала від захоплення! Багато майстрів навіть не знали про існування таких нігтів та матеріалів, якими можна моделювати таку складну скульптуру! Бурхливими оплесками зала дякувала інструктору за запропонований ЕКСКЛЮЗИВ! Так, нігті EDGE не можуть залишити когось байдужим, тим більше людей мистецтва!

Другу частину семінару провела Світлана Мудракова. Вона продемонструвала техніки моделювання популярних нігтів – «натюрель» та «френч». Враховуючи можливості матеріалів «Reforma», прогресивні методи викладання Світлани дозволяють майстрам навчитися моделювати скульптури швидко, якісно та дуже красиво! Також Світлана продемонструвала дизайни Арт-EDGE, які захопили всіх присутніх «королівським шиком»! На завершення семінару Світлана розіграла призи- знижки на матеріали та знижки на навчання у її навчальному центрі.

А кульмінацією заходу стало вручення Світлані сертифікату на викладання EDGE! Тепер у нашому місті є талановитий інструктор, який впроваджує та розвиває високу нігтьову моду! Кожен, хто забажає підвищити свій професійний рівень, якісно навчить Студію Мистецтв Світлани Мудракової!

[smart-grid row_height=”120″ captions=”false”]

[/smart-grid]

Є питання?
Приходь на консультацію і
дізнайся чого ти зможеш досягти
після навчання саме у нас