Главная > Співпраця

Співпраця

Дилерство

УЦ Mudrakova StudioArts пропонує співпрацю всім заінтересованим особам у продажу якісних матеріалів TM Arts для nail індустрії. Ми маємо дуже вигідні пропозиції. Ми гарантуємо свою підтримку у вигляді консультацій та професійного навчання продавців та представників. Зв’яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.

 

Організація виїзних семінарів та курсів

Якщо Ви власник УЦ і хочете підвищити рівень професіоналізму у своєму регіоні та зацікавлені у заробітку або у Вас просто є організаційні здібності, Ви активні і Вам не чужий світ beauty індустрії, тоді ми раді будемо співпрацювати та запропонувати Вам організацію проведення демонстраційних семінарів та навчальних курсів у вашому регіоні. Мета демонстраційного семінару: продемонструвати та наочно розкрити заплановану тему семінару, показати всю легкість та швидкість роботи професійної роботи, надихнути слухачів на проходження навчальних курсів із практичним відпрацюванням. На семінарі у слухачів є можливість поставити запитання, законспектувати і детально розглянути всі нюанси роботи інструктора.

Мета навчального курсу: навчити учня технікам та розкрити технології, дотримуючись яких, майстер виконуватиме правильну, красиву та носильну роботу на клієнті. На курсах наші інструктори, завдяки унікальній методиці викладання, професійно та швидко ставлять руку новачкам та майстрам з досвідом.

Методику викладання не можна ні вкрасти, ні сплагіати. Методика викладання, ніщо інше, як сукупність: величезного досвіду професійної практичної роботи майстра + досвід викладацької діяльності + вміння грамотно та доступно донести (словесно та схематично) нову інформацію + вміння та знання індивідуальних підходів до різних учнів + бачення на два кроки вперед результату роботи + вміння правильно і швидко поставити руку учню.

Фото семінарів та курсів

[smart-grid fixed_height=”true” captions=”false”]

[/smart-grid]

 

Є питання?
Приходь на консультацію і
дізнайся чого ти зможеш досягти
після навчання саме у нас