Главная > Конкурсний рух

Конкурсний рух

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Одним із напрямків Навчального Центру Mudrakova StudioArts є підготовка майстрів до участі в конкурсах та Чемпіонатах з нігтьової естетики. У нашому УЦ проходять навчання та випускаються професіонали високого рівня з різних міст та країн, які стають багаторазовими переможцями Чемпіонатів!

Участь та перемоги у Чемпіонатах – це величезний крок у розвитку професіоналізму та кар’єрного зростання!

Якщо Вас зацікавило питання “Наскільки ви успішний майстер?” – Вам допоможе відповісти на це питання участь у конкурсах та Чемпіонатах.

Починаючи з рівня «новачок/студент» і доходячи до рівня «профі», тобто на будь-якому етапі, будь-який майстер, маючи бажання, може отримати адекватну оцінку свого рівня професіоналізму не від рідних та близьких, друзів та улюблених клієнтів, а від професійних експертів – суддів нігтьової естетики.

Завжди участь у конкурсах дає дуже багато результатів: під час підготовки майстер удосконалює техніку виконання роботи, збільшує швидкість роботи, набуває нового досвіду роботи та вміння концентруватися в екстримальних умовах. Під час підготовки, техніка відпрацьовується до автоматизму і майстер виходить на інший рівень обслуговування, якісніший, досконаліший та високооплачуваний, заробляючи популярність серед клієнтів. Також, майстер росте як фахівець та успішно розвиває свою кар’єру!

Що таке конкурсні тренінги?

Установчий конкурсний тренінг – це семінар з підготовки до участі у Чемпіонатах, знайомство з конкурсним тренером, знайомство із загальними поняттями про конкурсний рух, формування конкурсної команди, правила вибору номінації, етапи підготовки, правила та критерії номінації та багато детальної інформації, порад, рекомендацій та і т.д.

Практичний конкурсний тренінг – це практичне навчання на конкурсній моделі та досконалість техніки роботи до певної номінації. Завдяки величезному досвіду та вмінню розкрити талант майстра, професійний конкурсний тренер – Світлана Мудракова, який уже рік росте та розвиває таланти України! Тільки практичний конкурсний тренінг дає можливість майстру отримати необхідні орієнтири до обраної номінації, отримати достовірну та чітку інформацію за правилами та умовами Чемпіонату. На практичних конкурсних тренінгах, Світлана, навчить, як удосконалити роботу (згідно з вибором номінації), щоб робота відповідала всім критеріям обраної номінації. На тренінгах виявляються та аналізуються всі недоліки у роботі. Тільки професійний конкурсний тренер розкриває всі нюанси конкурсної роботи та секрети технічних прийомів. А також, Світлано, дає правильний психологічний настрій для участі та виконання конкурсної роботи. Усі учасники команди мають підтримку та постійні консультації. На конкурсних тренінгах учні отримують потужний заряд знань та установок від тренера! І завжди, старання тренера та учасників мають винагороди – вже котрий рік поспіль на всіх Чемпіонатах, де б не брала участь команда Mudrakova-Magic, усі учасники завойовують призові місця! Приєднуйтесь до команди Чемпіонів! Готуйтеся, беріть участь і перемагайте!

Є питання?
Приходь на консультацію і
дізнайся чого ти зможеш досягти
після навчання саме у нас