Главная > Новини > ЧЕМПІОНАТ СВІТУ У ПАРИЖІ OMC HAIRWORLD 2018

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ У ПАРИЖІ OMC HAIRWORLD 2018

Ось і закінчився чемпіонат світу в Парижі OMC Hairworld 2018. Це був нереально крутий і справді наймасштабніший чемпіонат у світі з дуже сильною атмосферою та енергетикою! Кількість професіоналів світового рівня на квадратний метр просто зашкалювала!

Наша команда – збірна України від Спілки Перукарів України виступила гідно та здобула нагороди для нашої країни. Але найголовніше для нашої оновленої команди це був колосальний досвід, який стане нам у нагоді в майбутньому!

Наша збірна майстрів з нігтьової естетики виборола 3 призові місця в номінації Nail Painting Box (художній розпис нігтів у коробочках) та довела, що в Україні найсильніші нігтьові у світі!

2 місце – Людмила Комлева (Lyudmila Komlyeva)
3 місце – Анастасія Дудник
5 місце – Ольга Мюллер

Візажисти взяли 1-е командне місце та стали Чемпіонами Світу, отримавши кубок для нашої країни! Наш Чемпіон – Пономаренко Ія, яку тренувала Інна Євтіхова.

Дуже шкода, що цього року не передбачено командного заліку для нігтьовиків! За результатами наших виступів у нас 1 або 2-е командне місце!

За день до Чемпіонату Світу відбувся Конгрес ОМС, в якому взяла участь вся наша делегація суддів та тренерів у повному складі Юлія Матвійчук (Yulia Matviychuk), Ірина Цюра (Irina Tsyura), Юрій Ющенко (Yuriy Yushchenko), Іріна Амріева Наталія Грінчишин, Інна Євтихова, Ольга Стецьків
На Конгресі ми брали участь у перевиборах Президента Фодер на новий термін і всього керівного складу ОМС!
Наш суддя та тренер з чоловічих видів робіт Юрій Ющенко (Yuriy Yushchenko) був нагороджений золотою медаллю ОМС за величезний внесок у розвиток перукарського мистецтва у світі!
Важливо відзначити, що від СПУ судили чемпіонат четверо наших суддів, а саме: Ірина Амросієва (нігтьова естетика), Ющенко Юрій та Матвійчук Юлія (перукарське мистецтво), Інна Євтіхова (макіяж). Якщо Ірина Амросієва та Юрій Ющенко вже багато разів судили чемпіонати такого рівня від нашої країни, то Юлія Матвійчук та Інна Євтіхова дебютували у новому статусі! І це також велика перемога! Бо в Україні з’явилися нові міжнародні судді ОМС!

Цюра Ирина, Стецькив Ольга и Гринчишин Наталья впервые представили нашу делегацию в качестве официальных тренеров ОМС от Украины.

Хочу сказати дякую всім нашим учасникам, ви великі молодці, ви всі виросли над собою, бажаю продовжувати свій професійний розвиток і кожному прийти до своєї перемоги! Дякуємо всім нашим моделям – Ваша роль у команді дуже велика! Дякую Євген Воронін за підтримку команди! Дякую Валентина Передерій за допомогу у підготовці команди. Дякую всім, хто нас підтримував і переживав за нас, ми відчували Вашу підтримку, і вона нам була дуже потрібна!

Наша команда гідно представила нашу країну та гідно продовжує 20-ти річну історію та традиції Спілки Перукарів України та національної збірної команди! Це велика честь та гордість для мене та всієї команди суддів та тренерів!

Вітаю альтернативні команди України від асоціацій АВС та ОМС-Україна Ірини Раєвської, ви виступили дуже гідно та здобули багато нагород для нашої країни!

Союз Перукарів України одразу після ХХI Чемпіонату України СПУ у Львові, який відбудеться 17-18 жовтня, почне формувати збірну команду України на наступний чемпіонат світу, який також проходитиме у Парижі через рік!
Для того, щоб потрапити до збірної потрібно обов’язково брати участь у відбіркових турах чемпіонатів СПУ та у чемпіонаті України!

Є питання?
Приходь на консультацію і
дізнайся чого ти зможеш досягти
після навчання саме у нас