Главная > Фрезерні машинки та насадки > Фрезери Saeshin > Фрезерний апарат для нігтів Стронг 207 S/H450, 45000 об/хв.
0 товарів на 0.00грн.

Немає товарів у кошику.

Фрезерний апарат для нігтів Стронг 207 S/H450, 45000 об/хв.

11,255.00грн.

Доступно за замовленням

Категорія:

Опис

               

Фрезер для педикюру та манікюру Стронг 207 S/H450

Фрезер для педикюру та манікюру на сьогоднішній день стали найпопулярнішими серед майстрів. Купити професійний і недорогий апарат бажає багато хто, але на ринку такий великий вибір, що дуже важко визначитися. Фрезер для педикюру та манікюру Стронг 207S /H450 – це саме той професійний апарат для виконання всіх видів манікюру та апаратного педикюру, який підійде всім майстрам як з досвідом роботи, так і початківцям. Даний вид Фрезер для педикюру та манікюру є найпотужнішим серед лінійки бюджетних апаратів від корейського виробника Saeshin.

Вибираючи цей фрезер Strong 207S, ви купуєте найдосконаліший універсальний апарат з високою точністю складання та комплектації, при цьому дуже простий в управлінні.

Фрезер для манікюру та педикюру Стронг 207S виготовлений із міцного пластику сірого кольору, досить компактний, вагою 1,8 кг. Кнопка увімкнення захищена від пилу і знаходиться на передній частині блоку. Також попереду блоку розташований регулятор швидкості обертання фрези. Фрезер для педикюру та манікюру strong 207S укомплектований ручкою 106 та реостатною педаллю, за допомогою якої майстер може при бажанні регулювати швидкість. Роз’єм для підключення педалі знаходиться на задній панелі блоку. Зверху над ним розташована клавіша перемикання з ручного керування на ніжне або навпаки. Поруч із клавішею з одного боку намальовані рука, а з іншого – нога. Мікромотор підключається спереду, поруч із регулятором та кнопкою реверс.

Дана модель фрезерного апарату має вдосконалену систему захисту від перегріву та перевантаження блоку та ручки. А блок керування має ще й додатковий запобіжник.

Мікромотор стронг H450 має зручну форму, добре лягає в руку. При вазі 240 грам майстер не відчуває тяжкості і втоми при тривалій роботі, тому що центр тяжіння розташований прямо в центральній частині ручки і тому не переважує на жодну сторону, а розподіляється рівномірно по всій довжині. Ручка не має шуму та вібрації, навіть на маленьких обертах. Максимально може розвивати швидкість до 45000 об. в хвилину і максимальний момент, що крутить, 5 Н*см, см, а це означає, що даний комплект фрезерного апарату можна використовувати для виконання апаратного педикюру, манікюру і корекції нігтів протягом усього дня практично безперервно. І якщо при цьому Фрезер для педикюру та манікюру перегріється, то спрацює автоматичний захист, і він просто відключиться, а за кілька хвилин можна продовжувати працювати.

Основні правила експлуатації або як продовжити роботу фрезера:

  • Без фрези не можна вмикати апарат;
  • Не перемикайте реверс під час обертання фрез;
  • Не відкривати цангу під час обертання насадки;
  • Фрези ставимо тільки в чистому та сухому вигляді;
  • Не перевантажуйте важкими фрезами;
  • Не зловживайте максимальною швидкістю роботи фрезера;
  • Забирайте пил з блоку та мікромотора після роботи, щоб уникнути попадання пилу.

Більш детальніше про те, як не вбити фрезер дивіться відео.

Характеристики фрезера для маникюра STRONG 207S:

Производитель: Seashin, Южная Корея
Максимальная скорость вращения : 45000 (об/мин)
Мощность: 200 (Вт)
Тип питания: Сеть 220 В
Материал корпуса : Пластик
Максимальный крутящий момент 5 Н / см
Механизм смены насадок Twist-Lock
Ручка- микромотор106
Вес1,8 кг
Вес ручки 240 гр
Цвет корпуса белый
Комплектация- Блок управления стронг 207S
- наконечник (ручка) 106
- Настольная подставка для наконечника
- Комплект для обслуживания (ключ для цанги, отвертка для цанги, 2 щетки угольные).
- педаль реостатная
- Инструкция и гарантийный талон
- Сертификат соответствия
Гарантия12 месяцев