Главная > БАЗИ > Rubber Base – каучукова база для гелю та гель-лаку
0 товарів на 0.00грн.

Немає товарів у кошику.

Rubber Base – каучукова база для гелю та гель-лаку

250.00грн.

Категорія:

Опис

BASE RUBBER від ArtS – це інноваційна база для гелів та гель-лаків. Створена на основі каучука, вона чудово справляється з вирівнюванням навіть найскладніших нігтів і забезпечує відмінне зчеплення з будь-якими матеріалами.

База використовується захисту нігтьової пластини від проникнення пігменту внаслідок контакту з гелевим покриттям. Вона застосовується з метою рівномірного нанесення кольорового шару та для надання йому більшої стійкості.

Переваги ArtS BASE RUBBER:

Ідеальна густота – база для гелів та гель-лаків рабер чудово лягає, не розтікаючись і не зіщулюючись на нігті. Вона дуже еластична і має властивість самовирівнюватися при нанесенні, що істота полегшує процедуру.

Вирівнювання – каучукова база дозволяє змоделювати форму нігтя і вирівняти його поверхню перед нанесенням наступних шарів.

Зміцнення – завдяки комплексу вітамінів, які входять до складу ArtS BASE RUBBER, вона надає лікувальну дію на нігтьову пластини, робить її твердішою та еластичнішою.

Стійкість – створена за новою технологією ця база забезпечує тривале носіння гель-лаку (до трьох тижнів), запобігає появі сколів та тріщин.

RUBBER BASE – еластична, розчинна база
• середньої консистенції (не густа)
• низько-кислотна, не зробить хімічний та термічний опік
• ідеальна консистенція для швидкої техніки естетичного вирівнювання
• підходить як база для гель-лаку, біогеля, гелевих систем
• не пече
• повний час полімеризації 1,5 хвилини у лампі UV/LED 48 W, 2 хвилини у UV/LED 24 W
• не має різкого запаху
• високоякісна сировина

Технологія застосування:

1. Проведіть стандартні підготовчі процедури: видаліть попереднє покриття, обробіть кутикулу, забафьте нігтьову пластину і надайте їй бажану форму.

2. Нанесіть базове покриття BASE RUBBER база для гелів та гель-лаків від ArtS для надання нігтикам ідеальної форми та вирівнювання поверхні перед наступними етапами манікюру. Запечатайте торець нігтя та просушіть у лампі (2 хвилини в UF-лампі, 30 секунд у LED-лампі).

3. Нанесіть кольоровий гель-лак ArtS у два шари. Не забувайте їх запечатувати! Кожен просушіть в лампі (2 хвилини – в UF-лампі, 30 секунд – в LED-лампі).

4. Зверху закріпіть покриття топом ArtS також запечатуючи торець нігтьової пластини і просушіть (максимальна кількість часу, зазначена на таймері – в UF-лампі, 90 секунд – в LED-лампі).

5. Наприкінці обробіть кутикулу олією.

Правила роботи Rubber Base.

Беремо рабер основу, наносимо тонко з відступом від кутикули 0,5 мм. Тонне покриття нікуди не спливає. Якщо ви працюєте тонко, то можна наносити одразу на 4 пальці руки. Якщо не відчуваєте тонкощів нанесення, то працюйте по одному: один пальчик промазали і відправляємо в лампу, тим часом промазуємо пальчик на іншій руці. Цією ж базою ми можемо зробити вирівнювання на короткій довжині нігтя та хорошому стані нігтьової пластини. Невеликою крапелькою ми впораємося із цим вихідником. Якби ніготь був довшим або прогнутим, то працювати цією базою було б складніше, бо вона не має густої консистенції.

Применениебаза для гелей и гель-лаков, биогелей
Цветпрозрачный
Вязкость(консистенция)средней консистенции
Кислотностьнизко-кислотная, не сделает химический и термической ожог
Растворимыйда
Эластичностьда
Используетсядля защиты ногтевой пластины от проникновения пигмента вследствие контакта с гелевым покрытием
Выравниваниесамовыравнивающаяся
Время полимеризацииполное время полимеризации 1,5 минуты в лампе UV/LED 48 W, 2 минуты в UV/LED 24 W
Запахне имеет резкого запаха
Объем 12ml