Атестація КССК

MudrakovaStudioArts – єдиний у Черкасах та Черкаській області акредитований суб’єкт освіти за вищим рівнем Комітету Стандартів Салонів Краси (КСБК).

У нашому УЦ, проходячи базове навчання чи курси підвищення кваліфікації, випускники після складання іспиту мають можливість отримати сертифікат УЦ, а також отримати сертифікат КСБК з підтвердженням кваліфікації рівня майстра.

Комітет Стандартів Салонів Краси – громадська організація, створена експертами-професіоналами beauty-індустрії. Орган, керуючий системою освіти у beauty-індустрії. Місія організації – впровадження світових стандартів навчання у промисловості краси та виведення на світовий рівень якості обслуговування в українських салонах краси

Сертифікат КССК має особливу цінність та авторитет, є аналогом державної ліцензії. Найближчим часом без сертифікату КССК неможливо буде працювати в жодному салоні краси України та країн зарубіжжя. Для багатьох роботодавців та клієнтів, сертифікат із присвоєнням кваліфікації КСБК, є показником реального професійного рівня майстра. Авторські дипломи та сертифікати можна отримати у будь-якого, хто видає себе як «учитель» чи «школа», а сертифікат КСБК – ні!

Сертифікат КССК має право видавати лише акредитований УЦ та атестовані викладачі, визнані як фахівці найвищого рівня в Україні та в усьому Світі! Атестат КСБК – це єдиний всеукраїнський стандарт якості!

Сертифікат КССК – визначає реальний кваліфікаційний рівень майстра та дає можливість підтвердити його перед роботодавцями та клієнтами в роботі, а також відкрити нові можливості та подальший шлях у розвитку кар’єри.

Сертифікат КССК дає можливість салону краси отримати більш високий рейтинг і стати більш затребуваним.

Сертифікат КССК служить майстру додатковою конкурентною перевагою над іншими майстрами. Має цінність при працевлаштуванні як в Україні, так і за кордоном. Усі майстри, які хочуть рости та розвиватися у професійному плані, які мають будь-яку неформальну освіту, можуть підтвердити свою кваліфікацію у нас, в УЦ. Для цього потрібно подати заявку на проф. рівень, якому, як вважає сам майстер, відповідають його професійні навички та знання. Майстри, яким не вистачає знань до заявленого рівня, можуть здобути освіту в УЦ MudrakovaStudioArts.

У програмі атестації передбачено 6 затверджених кваліфікаційних рівнів – які є сходами у розвитку кар’єри майстра – від майстра-початківця 6-го рівня, до майстра-експерта Міжнародного рівня!

Підтвердження кваліфікації надають майстри-експерти.

Порядок проведення атестації майстрів.

Атестація фахівців та суб’єктів освіти – процедура добровільна. Для участі в атестації майстер подає заявку встановленого зразка з доданим портфоліо робіт та досягнень.

Безпосередньо атестація є своєрідним іспитом, який проходить за 1 день у 2 етапи. Спочатку майстри відповідають на теоретичні питання. Потім – демонструють практичні навички: виконують практичну роботу (одну чи дві залежно від рівня та спеціалізації).

Після завершення робіт рішення про присвоєння певного рівня майстрам колегіально приймається членами атестаційної комісії. До уваги беруться як результати роботи на атестації, так і матеріали, що додаються до заявки-резюму.

Майстри заздалегідь зможуть ознайомитися з теоретичними питаннями, розробленими для кожного кваліфікаційного рівня.

Атрибути успішного підтвердження кваліфікації майстра

  • Сертифікат встановленого зразка;
  • книга кар’єрного зростання;
  • нагрудний знак, що відповідає рівню кваліфікації спеціаліста.

Щоб догоджати вимогливим клієнтам, виходити більш високий рівень обслуговування і дорожче оцінювати свої послуги, потрібно постійно вчитися, підвищувати рівень кваліфікації. Система КССК розвиває майстрів та дає потужні знання з певних програм навчання на кожному етапі розвитку, які гарантують професійну базу знань та практичних навичок, що відповідають та відповідають вимогам ринку у сфері beauty-послуг.

Бажаєте підвищити Ваш рівень кваліфікації та відкрити нові можливості для професійного зростання – приходьте до MudrakovaStudioArts!

На сьогоднішній день атестовані майстри – це найкращі майстри, а атестовані навчальні центри – це найкращі суб’єкти освіти індустрії краси.

Є питання?
Приходь на консультацію і
дізнайся чого ти зможеш досягти
після навчання саме у нас