Главная > Наш учбовий центр

Наш учбовий центр

Авторська школа MudrakovaStudioArts є найкращою школою України, відома у всьому Світі, в якій професійно навчають майстрів манікюру, моделювання (нарощування) та дизайну нігтів. Це саме той Навчальний Центр, який є двигуном прогресу у нігтьовому сервісі.

Засновник та головний інструктор Світлана Мудракова – є законодавцем нігтьової моди, автором сучасних прогресивних програм навчання, розробником сучасних технологій моделювання та дизайну нігтів, автор ексклюзивних авторських технік та методик викладання, Майстер-експерт, який все життя невпинно працює над удосконаленням та розвитком нігтів Україні та Світі!

Навчальний Центр пропонує найдосконаліші та найзатребуваніші курси, після яких майстер задовольняє всі побажання клієнта. У програми курсів постійно впроваджуються нові розробки, для того, щоб навчатися та працювати було легко, якісно та насолоду!

У Навчальному Центрі MudrakovaStudioArts, як новачок, так і майстер з досвідом, отримає необхідний багаж знань, навчиться за найсучаснішими технологіями та техніками манікюру та моделювання нігтів, які є авторськими і в жодній іншій школі не мають аналогів. І підтвердженням цьому – це звичайно, наші випускники, які є найбільш затребуваними та високооплачуваними майстрами як в Україні, так і в усьому Світі. А ті учні, які беруть участь у різноманітних конкурсах та Чемпіонатах – займають призові місця!

Сучасні якісні знання – це фундамент для подальшого розвитку та зростання! Не можна бути професіоналом теперішнього часу, не підвищуючи свій рівень кваліфікації.

Завдання та місія школи – розкрити у будь-якому бажаючому майстрі його талант, навчити виконувати лише якісні роботи, отримувати задоволення від процесу навчання, роботи та допомогти майстру розвинути кар’єру. Все це під силу тільки висококваліфікованим інструкторам, які мають особливий дар, талант викладати та навчити новій професії, володіють професійною методикою навчання, котрі люблять і живуть цією професією!

MudrakovaStudioArts – це перевірений бренд якісного навчання, якісного обслуговування та який володіє власною торговою маркою ArtsMudrakova. Під цією торговою маркою випускаються лише якісні матеріали для нігтьової промисловості.

Є питання?
Приходь на консультацію і
дізнайся чого ти зможеш досягти
після навчання саме у нас