Главная > ЯК ВИБРАТИ – ДЕ ВЧИТИСЯ?!

ЯК ВИБРАТИ – ДЕ ВЧИТИСЯ?!

15 пунктів, наслідуючи які, ти не викинеш гроші на вітер!
1

Хто має вас навчати: викладачі – інструктори найвищого рівня з багаторічним досвідом викладання, Чемпіони України, сертифіковані інструктори, автори та розробники оригінальних технік та унікальних дизайнів, професійні художники.

2

Які мають бути класи: просторі, комфортабельні, обладнані навчальні класи, які занурюють у атмосферу плідної роботи та творчості.

3

Які мають бути курси: прогресивні, різноманітні курси з сучасних технологій у доступній формі, авторська методика викладання, які не мають аналогів.

4

Що мають надавати у навчальному центрі: методичні посібники, конспекти, авторські схеми – для легкого та швидкого засвоєння матеріалу та сприйняття інформації.

5

Який має бути до вас підхід під час навчання: індивідуальний підхід для розкриття здібностей та таланту учнів.

6

Скільки практики: практика щодня на моделях (живих людях).

7

На чому вас повинні навчати: тільки на найкращих, якісних, сучасних та перевірених матеріалах, завдяки яким навчання та робота приносить високі результати та задоволення.

8

Скільки уваги вам слід приділяти на курсі: учні отримують максимум уваги та контролю з боку інструктора на кожному етапі виконання роботи.

9

У чому має бути зацікавлений навчальний центр: передати учням увесь багаторічний досвід та навички, якими вони володіють.

10

Що ви повинні вміти після курсів: учні повинні мати навички та знання повноцінного майстра манікюру, майстра моделювання та дизайну нігтів.

11

А що після курсів: після проходження будь-якого курсу, УЦ не розлучається зі своїми учнями, а постійно допомагає, консультує при виникаючих питаннях.

12

Що вам мають запропонувати після курсів: надати стажування, практику та працевлаштування у салонах та студіях нігтьової естетики.

13

Що ви повинні робити після курсів: учні після проходження професійних курсів легко розвиваються та будують кар'єру успішного майстра.

14

Як ще ви можете проявити себе: після професійних курсів учні посідають призові місця на Чемпіонатах та конкурсах.

15

Що має надати УЦ своїм випускникам та майстрам: будь-який майстер може підтвердити свою кваліфікацію та отримати сертифікат КСБК Міжнародного зразка.

Є питання?
Приходь на консультацію і
дізнайся чого ти зможеш досягти
після навчання саме у нас