Главная > Салон-студія

Салон-студія

1. Наші майстри професіонали своєї справи, які навчились у найкращій школі України та є переможцями чемпіонатів.

[smart-grid row_height=”240″ fixed_height=”true” captions=”false”]

[/smart-grid]

2. Ми обслуговуємо тільки перевіреними, професійними матеріалами та інструментами, що є запорукою гарної та якісної роботи.

[smart-grid row_height=”240″ fixed_height=”false” captions=”false”]

[/smart-grid]

3. Ми дбаємо про ваше здоров’я і тому, тільки у нас, дотримуються всіх обов’язкових правил, вимог СЕС і всі інструменти майстра проходять три етапи дезінфекції та стерилізації.

[smart-grid row_height=”240″ fixed_height=”false” captions=”false”]

[/smart-grid]

Прайс на послуги нігтьового сервісу

Найменування послугиЦінаНайменування послугиЦіна
Манікюр класичний 500 грнАрочне моделювання (нарощування) нігтів натюрель (популярні форми)від 750 грн
Манікюр комбінований 500 грнКорекція нігтів натюрель (складна аркова корекція)від 700 грн
Манікюр апаратний500 грн
Моделювання (нарощування) викладного
френча (класика білий, популярні форми)
від 1000 грн
Мужский манікюр500грнМоделювання (нарощування) викладного декоративного френчувід 1200 грн
Зняття старого покриття (розчинення або фрезерним апаратом)200 грнКорекція нігтів френч (складна арочна корекція)від 1200 грн
Зняття старого покриття (розчинення або фрезерним апаратом у комплексі з новим покриттям)150 грнПоверхневий дизайн/втирка, блискітка, фольга, слюда)від 200 грн
Покриття гель-лаком однотонне200 грнРозпис нігтів (дизайни) 1 ніготьвід 50 грн
Покриття гель-лаком френч, лунули, лунки350 грнДизайни 3D гелем (ліплення) 1 ніготьвід 100 грн
Зміцнення та лікування нігтів гелем350 грнІнкрустація стразами(1шт)20грн
Вирівнювання нігтьової пластини250 грнМоделювання креативних форм нігтів (пайп, довжина арочного квадрата,
сучасний мигдаль, мигдаль Style,
EDGE)
от 2200 грн
Ремонт 1 нігтя150 грн

Прайс на послуги Світлани Мудракової

ПслугиЦіна
Моделювання (нарощування) ногтей
Креативні форми
Подробнее
4000 грн.
Пайп, сучасний мигдаль, Balerina, стилет готичний, бриджит, EDGE та ін. (довжина вільного краю від 1см, у вартість послуги входить манікюр та дизайн середнього ступеня складності)
Корекція нігтів креативних форм
Подробнее
від 3500 грн.
Довжина вільного краю від 1 см, вартість залежить від довжини та складності виконання, у вартість послуги входить манікюр та дизайн середнього ступеня складності
Популярні (затребувані) форми
Подробнее
від 3500 грн.
Довжина вільного краю до 1 см, Naturel з декоративним покриттям гель-лаком або трендовим дизайном, класичний або декоративний викладний френч, у вартість послуги входить манікюр та дизайн середнього ступеня складності.
Корекція нігтів популярних форм
Подробнее
от3500 грн.
Довжина вільного краю до 1 см, Naturel з декоративним покриттям гель-лаком або трендовим дизайном, класичний або декоративний викладний френч, у вартість послуги входить манікюр та дизайн середнього ступеня складності, у вартість послуги входить манікюр.
Робота з натуральними нігтями
Манікюр класичний700 грн.
Комбінований манікюр (класичний + апаратний)1000 грн.
апаратний манікюр1000 грн.
чоловічий манікюр1000 грн.
покриття гель-лаком (однотонне)400 грн.
покриття френч, лунули, лунки700 грн.
зміцнення нігтів гелем700 грн.
вирівнювання нігтьової пластини700 грн.
відновлення витончених нігтів700 грн.
ремонт шовком 1 ніготь200 грн.
відновлення зламаного нігтя250 грн.
Дизайни
Дизайн (розпис нігтів)от 500 грн.
Ліплення 3D – гелем WOW! - ефект, 1 ніготьот 300 грн.
Інкрустація (стрази Swarovsky), 1 ніготьот 70 грн.
Брови
Моделювання та фарбування фарбою1500 грн.
Моделювання та фарбування брів хною1500 грн.
Макіяж
Макіяж денний4000 грн.
Вечірній макіяж4000 грн.
Весільний макіяж6000 грн.
Макіяж креативний (образи для фото)6000 грн.

Індивідуальне навчання у Світлани Мудракової

ПслугиЦіна
Уроки краси (сам собі майстер)
Моделювання та фарбування брів
Подробнее
2600 грн.
Індивідуальний урок з підбором індивідуальних схем форми брів, рекомендації щодо матеріалів та інструментів для створення красивих брів. Відпрацювання собі.
Макіяж для себе
Детальніше
5200 грн.
Індивідуальний урок із чітким підбором косметики, розробкою індивідуальних схем, варіантів, колірних рішень макіяжу обличчя. На уроках ви навчитеся створювати чудові макіяжі: денний, діловий, вечірній, урочистий, а також отримаєте безліч цінних порад та рекомендацій щодо підбору декоративної косметики. Відпрацювання всіх видів макіяжу на собі.

Що таке манікюр, знають, мабуть, усі. Так само, кожна дівчина знає, що являють собою гелеві нігті або нарощені нігті. Найбільш популярним покриттям став і гель-лак на нігтях. Таке покриття зараз можна побачити практично на всіх, хто відвідує манікюрні салони, дами. Якісну роботу створюють вправні руки майстрів, які проходять професійні курси манікюру.

У нігтьовій студії Mudrakova Studio Arts працюють найкращі майстри манікюру міста Черкаси, які надають найякісніші послуги. У нас якість підтверджена професіоналізмом співробітників.

Здоров’я ваших нігтиків

Професійний манікюр у Черкасах від Mudrakova Studio Arts – це увага до гігієни та обов’язкове дотримання санітарних норм (антисептика, дезінфекція, стерилізація у сухожаровій шафі).

Ми дбаємо про доглянутість вашої шкіри, рівномірність відростання кутикули та про ваше здоров’я! Саме тому ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Залежно від особливостей нігтів та ваших побажань, ми підбираємо вигляд манікюру: класичний обрізний манікюр або апаратний манікюр.

Досить популярна послуга – зміцнення нігтів. У Черкасах справді зміцнюють, відновлюють цілісність нігтьової пластини та реально лікують натуральні нігті – лише майстри нашої студії! Використовуючи правильні технології та засоби для оздоровлення та росту нігтів, ми досягаємо максимальних результатів на ваших руках.

Багатство та різноманітність вибору

Послугу гель-лак на нігтях у Черкасах надають багато салонів та окремих майстрів, але настільки якісного та професійного покриття ви не отримаєте ніде, крім студії нігтьової естетики Mudrakova Studio Arts. Ми прагнемо до вашої індивідуальності і подбали про різноманітність асортименту – понад 600 кольорів гель-лаків.

Наростити нігті у Черкасах ви також можете у нашій студії. Ми використовуємо новітні технології моделювання, працюємо тільки з якісними гелями, не заощаджуючи та не порушуючи технологічний процес. Завдяки цьому, нарощені нашими майстрами нігтики відрізняються красою, сучасними формами та високою носибельністю.

Французький манікюр – найпопулярніший вид манікюру не лише серед черкащанок, такий дизайн нігтів популярний у всьому світі. Наша студія може запропонувати вам повну різноманітність: від мінімалізму до шедевра.

Найкращий френч у Черкасах виконує провідний майстер нашої студії – справжній професіонал своєї справи та сертифікований спеціаліст. Наш френч на нігтях відрізняється естетичністю, тією паризькою витонченістю, ідеальною лінією посмішки і носибельністю.

Малюнок на нігтях – ексклюзивний вид послуги, який під силу не просто майстерним фахівцям з нігтьової естетики, а творчим особам. У нашій студії працюють саме такі майстри! Тому найтрендовіші та найвишуканіші дизайни на нігтях у Черкасах носять лише чудові клієнтки нашої студії!

УВАГА! МАНІКЮР БЕЗКОШТОВНО

Усіх, хто має вільний час, запрошуємо на манікюрні послуги,
в якості МОДЕЛЕЙ, зайнятість від 3 до 7 годин
(в залежності відпослуги)

Запис за телефоном
(093) 287-64-56 (096) 182-54-30
Є питання?
Приходь на консультацію і
дізнайся чого ти зможеш досягти
після навчання саме у нас