Главная > Моделюємо нігті правильно та красиво > Полігель для нігтів. Як підтискати полігель. Найпопулярніший полігель.

Полігель для нігтів. Як підтискати полігель. Найпопулярніший полігель.

Автор Світлана Мудракова

Полігель для нігтів. ЯК ПІДЖИМАТИ ПОЛІГЕЛЬ.

НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ПОЛІГЕЛЬ.

 

Привіт друзі! З вами я, Світлана Мудракова, і в цьому відео майстер-класі я розповім вам про той самий універсальний полігель, який підходить для всього. А також розповім вам, як правильно вибирати полігель для нігтів, щоб він був універсальним у вашій роботі. Розповім, як працювати, як вигладжувати полігель, як вирівнювати полігель і ви обов’язково подружитеся з цим матеріалом.

Камуфлюючий полігель №5 напівпрозорий полігель, рожевого відтінку. Дуже багато майстрів полюбили саме цей колір, але й природно саму структуру полігелів. Тому що вирівнюється він дуже плавно, досить слухняний. Не має жодних крупин. Дуже зручно працювати. Якщо порівнювати консистенції полігелів, то вони бувають різні. Poligel тм Arts не дуже твердий і не м’який. Він не тягнеться за пензликом, що максимально спрощує роботу майстра. Вигладжується в дуже гладку структуру, без крупинок, дуже податливий.

Камуфлюючий Poligel №5 ArtS не високо-пігментований, підходить для моделювання будь-яких форм нігтів, для викладних френчів «Стик Встик», для корекції, для зміцнення нігтів, для роботи з натуральними нігтями, для нарощування бічних стіночок, куточків нігтів, для ремонту нігтів . Цей матеріал універсальний і сьогодні є лідером серед матеріалів.

Перший шар наноситься в товщині 1-1,5 мм для того, щоб він добре просох без проблем протягом 1 хвилини в лампі 48W. Якщо ви хочете обтиснути, завузити вільний край, потрібно полімеризувати 10-20 секунд. Цей діапазон безпосередньо залежить від вашої лампи: якщо лампа не потужна або вже зносилася, то потрібно сушити довше. Якщо лампа нова або оригінал Sun, вони сушать дуже добре і швидко, то починаєте обтискати, починаючи з 10 секунд полімеризації в шарі 1-1,5 мм. Щоб обтиснути матеріал, знімаємо форму, ставимо прищіпку на вільний край і відправляємо в лампу на досушування на 1 хвилину. Після чого знімаємо прищіпку і добудовуємо архітектуру нігтя, тому що, дивлячись на вид збоку, у нас недостатньо архітектури. Я завжди сама працюю і рекомендую працювати в техніці 2 кульок або 2 краплі. Ставимо другу крапельку-кульку і починаємо розтягувати. Вибудовуємо архітектуру та відправляємо в лампу.

Матеріал вирівнюється плавно без напливу у кутикули.

Правила роботи полігелем в зоні кутикули: пензлик стає носиком практично перпендикулярно поверхні, стежте вічками, щоб матеріал не підводили під кутикулу. Так як матеріал напівпрозорий, то у кутикули він виглядає дуже красиво. І відправляємо на полімеризацію лампу на 1 хвилину. Після чого витираємо липкість і приступаємо до пилу.

Матеріал пиляємо пилкою 180/180гріт, полігель пиляється дуже легко. Біля кутикули ми пилкою практично не торкаємося, тому що у нас там матеріалу дуже мало. По поверхні, щоб не сколювався топ, гель-лак, або дизайн, працюйте пилкою 180/180. Якщо комусь зручніше пилками 150/150 грит, працюйте обережно. Найголовніше, щоб ви не зашліфували поверхню полігеля. Ось тоді буде гарна зчіпка з будь-яким наступним матеріалом і нічого сколюватися або знімати плівкою не буде. Після опила, знімаємо пил щіткою і також протираємо ніготь клінсером, щоб прибрати весь пил з нігтя. Можна виконувати будь-який дизайн чи покриття.

Я перекриваю глянцевим топоп, щоб показати колір камуфлюючого полігеля №5.

Наношу топ по всій поверхні дуже тонко, акуратно, для того щоб покриття не спливало з боків і не порушувало форму, яку ми вже випилили. І якщо ви хочете красивий яскраво виражений відблиск, то можете пензликом по центральній зоні нігтя, трохи промазати, тримаючи її паралельно поверхні без натиску. Відправляємо сушити на лампу на 1 хвилину. Це повний час полімеризації у лампі Sun UV 48w.

І дивимось на результат своєї роботи.

Ніготь виглядає дуже красиво та натурально. У зоні кутикули полігель напівпрозорий, так як там він викладений дуже тоненько, щільно виглядає в стресовій зоні і трохи напівпрозорий краєчок вільного краю.

Цей полігель дуже зручний у роботі та полюбився багатьом майстрам. Рекомендую практично для всіх манікюрних робіт, для виконання робіт з натуральними нігтям, ремонт, додавання краєчок, додавання та відновлення вільного краю, бічних сторін, для моделювання будь-яких форм нігтів, для корекції, для зміцнення, для викладних френчів «Стик Встик». Цей матеріал універсальний та дуже зручний, він повністю просихає без підкладки. І все гасає, буде добре. Матеріал міцний, шкарпетковий і дуже гарний.

Є питання?
Приходь на консультацію і
дізнайся чого ти зможеш досягти
після навчання саме у нас